Książka przygodowa
Dzieci na pokładzie,  Jachtowe życie,  Życie na wodzie

Książka DOM NA JACHCIE

..........................

ABEDIK drukuje DOM NA JACHCIE

Jeszcze kilka dni i podzielę się z Wami moją książką! DOM NA JACHCIE – to powieść o naszym życiu.  Po kilku pracowitych miesiącach książka trafiła do drukarni ABEDIK i już za chwilę ujrzy światło dzienne! Cieszę się ogromnie, że będę mogła podzielić się z Wami swoim szczęściem i przeżyciami z dwuletniego rejsu, który całą załogą BIMSI odbyliśmy. Ja – mama i autor książki, Sebastian – tata i Kapitan naszego pływającego domu, Igor – syn i starszy załogant, Ida – córka i najmłodsza załogantka. W chwili wypłynięcia miała tylko 18 miesięcy! 

Przygoda życia

Książka to nie tylko opis trasy, pokonywanych mil morskich czy kilometrów po wodach śródlądowych. To przede wszystkim wspaniała przygoda, która przydarzyła się nam, która była spełnieniem naszych marzeń i najwspanialszym rodzinnym czasem. Bez zastanowienia popłynęłabym ponownie w taki rejs i według mnie to był nasz najwspanialszy czas. Dwa lata z dzieciakami, żeglując i zwiedzając świat. To był nasz dom. DOM NA JACHCIE. 

Tajemnice DOMU NA JACHCIE

W książce DOM NA JACHCIE znajdziecie historię o naszych początkach. Jak zaczęliśmy żeglować,  jak i dlaczego zbudowaliśmy swój pierwszy drewniany jacht “Piątka”.  Skąd wzięła się BIMSI i jak o mało co, cały plan spaliłby na panewce.  No i dlaczego w w ogóle popłynęliśmy. Czy w książce są jakieś historie, o których nigdy wcześniej nie opowiadaliśmy? Nie  publikowane, nie omawiane na spotkaniach towarzyskich? Jak myślicie? To zdradzę Wam trochę. TAK! DOM NA JACHCIE jak każdy dom kryje swoje tajemnice. I chyba nadszedł czas, żeby Wam trochę o nich opowiedzieć. 

Jak to było naprawdę?

Wielu z naszych znajomych, przyjaciół pytało nas:  Nie baliście się? A jakby dziecko zachorowało na środku morza? A gdyby zepsuł się jakiś ważny element na jachcie podczas żeglugi? Ufacie wszystkim nowo spotkanym ludziom? Nikt Was nigdy nie oszukał? Znaliście wszystkie języki krajów, które odwiedzaliście?  No to teraz będzie okazja poznać odpowiedzi na te wszystkie pytania. DOM NA JACHCIE to książka o dwuletniej podróży, w której zdarzyło się bardzo wiele. I dobrych i złych rzeczy. Cudowne i mroczne zdarzenia zapisały się na kartach książki. 

Syrakuzy

Gdzie szukać książki DOM NA JACHCIE?

Książkę DOM NA JACHCIE będziecie mogli kupić przez stronę www.bimsi.pl w  sklepie – Księgarnia pod Żaglami. Będzie dostępna w formie drukowanej i w formie e-booka.  Wersję papierową prześlemy na każdy adres! O dokładnym terminie otwarcia sprzedaży książki DOM NA JACHCIE będę Was wkrótce informować.  Dla chętnych również egzemplarze z dedykacją! 

Update do wpisu :-). Książka się sprzedaje! To znaczy Wy Kochani kupujecie :-). Cieszę się ogromnie, że korzystacie z naszych doświadczeń, że macie ochotę poczuć ducha przygody i zanurzyć się w relaksującej lekturze :-). Poza naszą stroną książkę możecie kupić też w Sklepie Podróżnika, Księgarni Geograf, Księgarni Morskiej oraz w Nautical Home ! Dom na jachcie zaczyna zataczać coraz szersze kręgi. Zapraszamy! 

Magdalena Banasik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *