O nas

Wolność, radość, spełnianie marzeń i realizacja planów. To w skrócie nasze motto życiowe. Nie stoimy w miejscu, dzień po dniu robimy to co lubimy. My – rodzina na fali. Można by w ogólnym uproszczeniu powiedzieć: mama, tata, syn i córka. Gdyby myśl rozwinąć to wychodzi mi, że:

  • Mama – czyli Ja, sprawczyni zamieszania, Madame Thousand Volts, kochająca pisać, przenosić historie i refleksje na papier, ale też uwielbiająca wodę i proste, minimalistyczne życie na jachcie. Tylko sztormów nie lubię.
  • Tata – czyli Sebastian, wyluzowany ale czujny, odpowiedzialny i analizujący wszystko po wielokroć. Za żeglowanie i rodzinę da się pokroić.
  • Syn– czyli Igor, uparty, ciekawy świata, szukający wyzwań. Zawsze zdecydowany wejść w polemikę na argumenty. Do bólu logiczny. Kocha swobodę, sporty wodne, książki Cliva Cusslera i przygodę.
  • Córka – czyli Ida, empatyczna, odważna, prawie zawsze uśmiechnięta. Gotowa (i spakowana!) w jednej chwili na hasło: wyjazd. Uzdolniona technicznie i artystycznie. Jej wysublimowane poczucie humoru uratowało niejedną rodzinną sprzeczkę.

Podzielimy się z Wami naszymi przygodami, szalonymi pomysłami (tymi co były i tymi co będą). Opowiemy jaki miały wpływ na nasze dzieci gdy były zupełnie małe i jakie są tego efekty teraz. Zapraszamy na naszą stronę!

Magdalena Banasik