zwiedzamy świat
Dzieci na pokładzie,  Jachtowe życie,  Żeglowanie z dziećmi,  Życie na wodzie

Napisali o nas: dzieckowpodrozy.pl

Dziecko w podróży to najpiękniejsza droga

Ubraliśmy już choinkę. Chyba nie za wcześnie, bo wiem, że niektórzy ubrali już tydzień temu 😊. I byłam trochę zaskoczona z jakim entuzjazmem dzieci (całkiem już spore) podeszły do tematu. Z roku na rok mam obawę, że to będzie już ten moment, kiedy przestaną się interesować strojeniem drzewka, robieniem stroików oraz  pieczeniem pierniczków. Na szczęście w tym roku oddycham jeszcze z ulgą. Choinkę w domu mamy zawsze, ale na jacht jej nie zabieramy, tam raczej preferujemy jakiś stroik z muszelek lub ozdobę z lokalnych krzaczków. Ostatnio miałam nawet okazję nagrywać podcast na temat spędzania świąt w innych krajach i panujących tam zwyczajów. Niedługo wrzucę linka na bloga, żeby można było posłuchać jak to na południu Włoch się dzieje.  Ale, ale… muszę koniecznie wspomnieć o prezencie mikołajkowym jaki dostałam! Najwspanialszy portal o podróżowaniu z dziećmi dzieckowpodrozy.pl napisał o Rodzinie BIMSI!

Pomysły, zabawy i super miejsca

Od lat zaglądam na portal Dziecko w podróży do po inspiracje, ciekawostki, porady. Podglądam blogi innych podróżników z dziećmi, których tam umieszczają.  I wiecie co? Jestem strasznie dumna, że udało nam się znaleźć w tak szacownym gronie :-).  Na portalu dzieckowpodrozy.pl znajduję informacje z wielu dziedzin. Od aktualnych informacji teraz o podróżowaniu w czasie pandemii, przez miejsca, gdzie warto a gdzie nie jechać, aż po takie ciekawostki w jakich miejscach był nagrywany Wiedźmin i Harry Potter. Zarówno Igor jak i Ida są fanami Harrego Pottera, a Igor ostatnio również przygód Geralda, więc newsy przedstawiane przez dzieckowpodrozy.pl to bardzo fajna sprawa.

Wychowujmy dzieci w podróży

Od wielu lat jestem orędowniczką wychowania przez podróżowanie.  Uważam, że nie ma lepszej lekcji, niż poznawanie nowych kultur, różnorodnych miejsc, nowych potraw i interesujących ludzi. Historie podróżujących rodzin z portalu dzieckowpodrozy.pl mogą być niesamowitą inspiracją dla młodych rodziców. Dla rodziców, którzy chcą swoim dzieciom pokazać świat. Ja oczywiście jestem zakręcona na wodny świat i życie na fali, ale nie unikam innych form spędzania czasu wolnego. Mam nadzieję, że już niedługo będzie tych podróży coraz więcej.  

https://www.dzieckowpodrozy.pl/wasze-podroze-z-dziecmi/

Magdalena Banasik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *