Spotkania podróżnicze

Po naszym rejsie mieliśmy zaszczyt wziąć udział w kilku spotkaniach podróżniczych, aby opowiedzieć o możliwościach podróżowania z dziećmi, o realizacji swoich marzeń, o szczegółach naszego rejsu, o żeglowaniu.
Opowiedzieliśmy o naszej wyprawie i zrobiliśmy pokazy zdjęć dla mniejszego (Kawiarnia Osiem Stóp) i większego (Wachlarz 2014, Konferencja “Z dzieckiem bez granic”) grona fanów podróżowania oraz nawet wystąpiliśmy w Radiu Kolor w jednym z programów o wyprawach.

WACHLARZ 2014 – Warszawa
https://wachlarz.pl/festiwal/wachlarz2014/

Zaproszenie przez organizatorów Anię i Jakuba do udziału w spotkaniu podróżników Wachlarz, który teraz jest jednym z największych Festiwali Podróżniczych było dla nas niesamowitym powodem do dumy. Wystąpienie w Pałacu Kultury w sali kinowej razem z gronem niezwykłych i niesamowitych osób muszę powiedzieć, że robiło wrażenie. Poniżej zamieszczam link do naszego wystąpienia. https://wachlarz.pl/wystapienie/bimsi-rejs-czyli-dwa-lata-na-morzu/

KONFERENCJA “Z DZIECKIEM BEZ GRANIC” https://dzieckowwarszawie.pl/artykul/konferencja-z-dzieckiem-bez-granic/

Trzy bardzo energiczne i energetyczne Panie: Magdalena Perz, Longina Foltyńska i Dorota Kostrzewa postanowiły zorganizować konferencję “Z dzieckiem bez granic”, na którą nas zaprosiły, abyśmy opowiedzieli jak fajnie podróżuje się z maluchami. Udowodniliśmy, że dzieci nie są żadną przeszkodą w realizacji planów i w spełnieniu marzeń. Dzieci są najmniej wymagającymi podróżnikami. Dla nich wystarczy, aby rodzice byli blisko. Osiem Stóp, Z dzieckiem bez granic

OSIEM STÓP – BLOGUJĄCA RODZINA PODRÓŻNIKÓW https://osiemstop.pl/o-nas/

Wspaniała rodzina podróżników z niesamowitymi pomysłami, których poznaliśmy na Wachlarzu. Pewnego dnia zaproponowali nam spotkanie w kawiarni koło ZOO, żebyśmy opowiedzieli w kameralnym gronie gości o naszej wyprawie. Było rodzinnie, wesoło, nieźle wypadł pokaz slajdów się udał i może nawet udało nam się zainspirować kilka osób do rozpoczęcia przygody z żeglarstwem.

SPOTKANIA RADIOWE : RADIO KOLOR I RADIO WNET

Mieliśmy też małą przygodę z radiem :-). Najpierw zostaliśmy zaproszeni do Radia Kolor, gdzie w wieczornej audycji opowiedzieliśmy o nietypowym sposobie podróżowaniu z małymi dziećmi. Drugie radiowe doświadczenie to Radio Wnet i wywiad do Audycji Za Horyzontem, który przeprowadził ze mną Pan Adam Wiśniewski. Przez ponad godzinę rozmawialiśmy sobie jak to było żeglować jachtem BIMSI przez Europę, co nas najbardziej zainspirowało, jakie miejsca wspominamy najlepiej, które najgorzej. Czy zrobilibyśmy to jeszcze raz? No pewnie!